Довіреність на представлення інтересів

Довіреність на представлення інтересів – це документ, що складається між двома сторонами, згідно з яким одна сторона передає певні свої повноваження на вчинення будь-яких дій іншій стороні.

Відповідно до чинного законодавства, довіреність зазвичай складається в письмовій формі. Існує дві форми такої довіреності – звичайна/проста письмова форма, або ж нотаріально засвідчена довіреність.

Довіреність на представлення інтересів може видаватися як фізичною, так і юридичною особою. Складання цього документа може бути викликано різними причинами. Наприклад, людина через вік або стан здоров’я не може самостійно виконувати певні дії, відвідати відповідні державні органи. У такому разі людина може довірити вчинення цих дій своїй довіреній особі, визначивши в документі перелік її повноважень.

Також довіреність на представлення інтересів, складена підприємцем, дасть змогу уникнути непродуктивних витрат часу на безліч дій, які супроводжують багато видів його діяльності. У такому разі можна передати свої повноваження на вчинення цих дій професіоналам з юридичної фірми.

Офіційно затвердженого бланка оформлення довіреності на представлення інтересів немає, її можна скласти в довільній формі, головне внести в документ певні реквізити. В обов’язковому порядку мають бути присутніми найменування документа, місце і дата його складання. Також мають бути вказані особисті дані як довірителя, так і довіреної особи (ПІБ, ідентифікаційний номер, місце реєстрації; для підприємства – дані керівництва і вся основна інформація).

Дуже важливо визначити обсяг повноважень довіреної особи, чітко їх окреслити і розписати. Може бути зазначено строк дії довіреності, якщо ж строк не позначено, то така довіреність діє протягом одного року з дня її складання. Ну і, зрозуміло, потрібно поставити підпис довірителя і вказати його розшифровку.

Під час складання довіреності у Вас може виникнути безліч запитань, саме тому найкраще звернутися по допомогу до кваліфікованого нотаріуса.

Оформити довіреність на представлення інтересів.

Попередній запис
Довіреність на розпорядження нерухомістю
Наступний запис
Довіреність у порядку передоручення від уповноваженої особи

Консультація нотаріуса:

+38 099 559 35 95
+38 097 071 96 84

Послуги нотаріуса

Меню