Довіреність на представлення інтересів

Довіреність на представлення інтересів – це документ, що укладається між двома сторонами, згідно з яким одна сторона передає певні свої повноваження на вчинення будь-яких дій іншій стороні.

Відповідно до чинного законодавства, довіреність зазвичай складається у письмовій формі. Існує дві форми такої довіреності – звичайна/проста письмова форма, або нотаріально засвідчена довіреність.

Довіреність представлення інтересів може видаватися як фізичною, так і юридичною особою. Укладання цього документа може бути викликане різними причинами. Наприклад, людина з віку чи стану здоров'я неспроможна самостійно виконувати певні дії, відвідати відповідні державні органи. У такому разі людина може довірити вчинення цих дій своїй довіреній особі, визначивши у документі перелік її повноважень.

Також довіреність на представлення інтересів, складена підприємцем, дозволить уникнути непродуктивних витрат часу на безліч дій, що супроводжують багато видів його діяльності. У такому разі можна передати свої повноваження на виконання цих дій професіоналам з юридичної фірми.

Офіційно затвердженого бланка оформлення довіреності на подання інтересів немає, вона може бути складена у довільній формі, головне внести до документа певні реквізити. В обов'язковому порядку мають бути найменування документа, місце та дата його складання. Також мають бути зазначені особисті дані як довірителя, так і довіреної особи (ПІБ, ідентифікаційний номер, місце реєстрації; для підприємства – дані керівництва та вся основна інформація).

Дуже важливо визначити обсяг повноважень довіреної особи, чітко їх окреслити та розписати. Може бути зазначений термін дії довіреності, якщо термін не позначений, то така довіреність діє протягом одного року з дня її складання. Ну і, зрозуміло, потрібно поставити підпис довірителя та вказати його розшифровку.

При складанні довіреності у Вас може виникнути багато питань, саме тому найкраще звернутися за допомогою до кваліфікованого нотаріуса.

Оформити довіреність на представлення інтересів.

Попередній запис
Довіреність на розпорядження нерухомістю
Наступний запис
Довіреність у порядку передовірення від уповноваженої особи

Консультація нотаріуса:

+38 050 348 02 56
+38 097 071 96 84

Послуги нотаріуса

Меню