Нотаріус у Печерському районі у суботу

Багатогранністі сучасних правовідносин змушують людину неодноразово протягом усього свого життя вдаватися до співпраці з нотаріусами. Їхня допомога значно спрощує життя простої людини, дозволяючи здійснювати низку дій у рамках правового поля, спрямовану на захист громадянських прав та законних інтересів. Юридична допомога у правильному складанні різних документів, їх засвідченні дозволяє кожному відчути спокій та впевненість у завтрашньому дні. Проте за умов постійної зайнятості на роботі складно знайти зручний час на вирішення завдань особистого характеру.

Не кожен спеціаліст має зручний графік роботи і готовий підлаштуватися під свого потенційного клієнта, вийшовши працювати у свій вихідний день. Деякі нотаріальні контори намагаються завоювати свого клієнта не лише високими професійними якостями своїх співробітників, а й максимально гнучким та зручним для відвідувачів робочим графіком. Працюючи у суботу, нотаріуси забезпечують кожному громадянину можливість безперешкодно скористатися необхідними йому нотаріальними послугами свого часу.

У нашій нотаріальній конторі ви можете отримати кваліфіковану допомогу, укласти угоду, а також вчинити інші нотаріальні дії, передбачені законом у суботу. Сеніна Ольга Олександрівна надасть кваліфіковану правову допомогу у питаннях, що належать до її компетенції. Грамотний індивідуальний підхід, демократичні ціни та комфортні умови співпраці – те, що ви отримаєте, звернувшись до Сеніної О.О.

Нотаріальні послуги, які Ви можете оформити у суботу.

У свій вихідний день Ви зможете отримати повний комплекс послуг, передбачений Законом України "Про нотаріат". Доступні нотаріальні дії:

  • Посвідчення різних угод (договори дарування, оренди, позики, купівлі-продажу, шлюбний договір, заповіт, довіреності тощо);
  • Заяви;
  • Различного рода доверенности;
  • Засвідчення вірності копії или выписки из документов, подлинности подписи на них;
  • Совершение переводов текста и удостоверение их;
  • Отримання вичерпної юридичної консультації з питання, яке Вас цікавить..

Звернувшись до нас, Ви зможете розраховувати на високий рівень професіоналізму, уважність та прагнення захистити Ваші законні інтереси. Записатися на зручний час можна зателефонувавши по одному з представлених номерів.

Попередній запис
Договір купівлі-продажу нерухомості
Наступний запис
Договір дарування

Консультація нотаріуса:

+38 050 348 02 56
+38 097 071 96 84

Послуги нотаріуса

Меню